יתרונות השואב המרכזי

בריאות: שואבי אבק ביתיים עובדים בתוך החדר ולכן שואבים את האוויר שבחדר המגורים ופולטים את האוויר בחזרה לאותו החדר. האוויר אותו משחרר שואב האבק הביתי הוא אוויר רווי באבק ובפסולת, המקשה עלינו את הנשימה. שואבי אבק מרכזיים פולטים את האוויר המלוכלך בחדר סגור, ומשם לאוויר, ובכך מונעים מאויר מלוכלך לחזור ולהתפזר בחדרי המגורים.

חסכון במקום: שואב אבק מרכזי נמצא ברובו מתחת לרצפה ולכן לא צריך מקום בבית (למעט הצינור איתו אנו שואבים). המנוע מותקן הרחק מחדרי המגורים ומשאיר מקום בארונות לדברים שבאמת אמורים להיות שם.

סרבול ומשקל: רובנו מכירים את הסרבול שנוצר כאשר מסתובבים עם שואב אבק בין חדרי הבית, וזאת עוד מבלי לציין את המשקל הרב של השואב הביתי. שואב אבק מרכזי הוא פשוט ונוח לשימוש. כל שיש לעשות הוא לחבר צינור גמיש וקל לשקע הקיר ולהתחיל לשאוב.

העלאת ערך הנכס: התקנת מערכת שאיבה מרכזית בהשקעה חד פעמית מהווה חיסכון לטווח הארוך ומעלה את ערך הנכס.

שלושה דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים שואב אבק מרכזי:

1. שלושת המרכיבים של שואב אבק מרכזי הם המנוע, תשתית הצינורות וצינור השאיבה והאביזרים הנלווים אליו. ניתן לבצע את רכישת המרכיבים בשני שלבים:
שלב א: תשתית הצינורות המותקנת במהלך הבנייה או השיפוץ.
שלב ב: המנוע, צינור השאיבה והאביזרים הנלווים – בכל עת לאחר הכניסה לבית.

2. תמחור עלות שואב אבק מרכזי נעשית עפ"י מספר נקודות השאיבה בבית, חוזק ודגם המנוע וגודל הבית
3. שואבי אבק מרכזיים הם מכשיר חשמלי לכל דבר ולכן כדאי לרכוש אותם מבעל מקצוע אמין ואחראי שישמח גם לתת שירותי תיקון לשואבי אבק מרכזיים.

ממליצים | צור קשר

האתר קודם ע"י אלגנט www.ceelweb.co.il

קבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות 050-4779077

0504779077
×